خدمات ما

360

فیلم برداری 360 درجه

آنچه مشاهده خواهید کرد فراتر از یک فیلم می باشد. در فیلم ۳۶۰ درجه (ویدئو پانوراما) دیگر منتظر چرخش دوربین و لنز آن نخواهید بود.خود شما در هر زمان می توانید با حرکت موس چرخیده و از اتفاقات هم زمان در اطراف با خبر شوید.

view_in_ar

واقعیت افزوده

واقعیت افزوده (AR) یک فناوری جدید برای نمایش اطلاعات در محیط واقعی بکار برده میشود. این فناوری با تلفیق محیط مجازی و محیط حقیقی باعث ایجاد دید بصری بهتری برای کاربر میشود و استفاده از آن بسیار لذت بخش تر و قابل درک تر می باشد.

vrpano

تور مجازی 360 درجه

تور مجازی این قابلیت را برای کاربران فراهم می اّورد که بدون حضور فیزیکی با رایانه شخصی خود،تبلت یا موبایل از امکانات و خدمات مرکز مورد نظر به صورت کاملا سه بعدی، باتمام جزییات، همراه با محیطی زنده و گرافیکی کاملا زیبا، بازدید نماید.

movie

ویدئو و تیزر تبلیغاتی

چه یک محتوای ویدئویی کوتاه و جمع‌و‌جور باشد و چه یک آگهی و تیزر تبلیغاتی تمام عیار! چه برای استفاده در شبکه‌های اجتماعی باشد و چه برای پخش تلویزیونی! همه چیز از اینجا شروع می‌شود. ما  به شما کمک می‌کنیم تا برای معرفی خدمات و محصولاتتان بهترین ویدئو و تیزرهای تبلیغاتی را در اختیار داشته باشید.

3d_rotation

عکاسی 360 درجه محصول

عکاسی 360 درجه محصولات یکی از تکنیک های عکاسی صنعتی با محوریت محصول هست که محصولات به صورت 3 بعدی و به حالت مدور در سایت های فروش آنلاین نمایش داده میشن و حس بهتری به خریدار برای بررسی تمام نمای محصول و خرید مطمئن میده.

menu_book

کاتالوگ هوشمند دیجیتال

کاتالوگ دیجیتال ابزاری برای به نمایش گذاشتن محصولات در فضای مجازی است. در واقع ساخت کاتالوگ دیجیتال باعث می‌شود که بدون نیاز به چاپ کاتالوگ و بروشور کاتالوگ خود را با کیفیت بسیار بالا و به صورت چند رسانه ای برای مشتریان به نمایش بگذاریم.

فهرست